PRAJZKA AQUA TOUR - CYKLOPUTOVÁNÍ ZA VODNÍMI RADOVÁNKAMI HLUČÍNSKA

Virtuální mapa:  

Celková délka: 47 km

Trasa: převážně cyklostezky a klidné vedlejší silnice. Větší část cyklookruhu vede po asfaltovém povrchu, výjimky tvoří úseky zpevněných polních a lesních cest.

Náročnost: doporučujeme především pro rekreačně poznávací cykloturistiku, možno i pro rodiny s dětmi, sjízdné na všech typech kol.

Informace: Informační centrum, Náměstí 43, Kravaře | Tel.,Fax: 553 777 955 | www: infocentrum.kravare.cz | e-mail: infocentrum@kravare.cz.

Výchozí místo: doporučujeme využít zázemí Sportovně relaxačního komlexu Buly Aréna Kravaře www.bulyarena.cz (bezplatné parkoviště ošetřené kamerovým systémem, v případě nepříznivého počasí se nabízí možnost aktivního vyžití volného času).

Itinerář: Kravaře, Mokré Lazce, Háj ve Slezsku, Jilešovice, Hlučín, Darkovičky, Vřesina, Píšť, Chuchelná, Bolatice, Kravaře

Upozornění: Každý účastník akce jede na vlastní zodpovědnost a riziko. Před jízdou si prosím zkontrolujte stav Vašeho jízdního kola. Jelikož jsou trasy vedeny nejen po cyklotrasách, ale i po silnicích, upozorňujeme na nutnost dodržovat dopravní předpisy. U dospělých osob doporučujeme použití přilby, u dětí je vybavení přilbou povinné.

Výškový profil:

Export dat:

Export dat do zařízení (formát gpx).

Aquapark Kravaře

www.aquapark-kravare.cz  /  Kostelní 2075/28B, Kravaře

Voda je veselá, voda je zábava, užívejte si vodní a saunový svět! Aquapark Kravaře, Váš zdroj vitality a chuti do života, poskytuje požitek pro všechny smysly v každém ročním období.. Využijte vodu k relaxaci vašeho těla i duše. Užijte si uklidňujících bublinek, voda v aqua areálu na Vás tryská z bezpočtu trysek, chrličů a vytváří tak nepřeberné množství bublinkových a perličkových efektů.Těšit se můžete na bazén, vířivku, divokou vodu, tobogán, samostatné vodní koutky pro malé návštěvníky a jejich rodiče a ještě mnohem a mnohem více.

Bezbariérový přístup

K dispozici jsou bezbariérové šatny i sprchy, návštěvu masáží a saun jež se nacházejí v 1. patře umožňuje výtah.

Fotogalerie

Hlučínské jezero

www.sra-hlucin.cz  /  Celní 12a, Hlučín

Hlučínské jezero – rozsáhlý přírodní Sportovně rekreační areál Hlučín s rozlohou 130 ha vodní plochy je tím pravým místem pro sport, zábavu i relaxaci. Najdete zde přírodní koupaliště s travnatými plážemi a s upraveným zálivem pro plavce i neplavce, bazén i dětské brouzdaliště. Rozsáhlá vodní plocha jezera přímo vybízí k provozování jachtingu, vodního lyžování a windsurfingu. Neopomeňte si vypůjčit loďky či vodní šlapadla. V zázemí sportovního areálu dále na vás čeká plážový volejbal, minigolf, tenis, ruské kuželky, stolní tenis, fotbal, košíková, bowling, fitness, solárium, sauna.

Fotogalerie

Koupaliště Píšť

www.pist.cz  /  Píšť 531, Píšť

Sportovně - rekreační areál koupaliště Píšť, pro Vás připravil možnost příjemného prožití volného času i osvěžení v horkých letních dnech. V areálu najdete dva bazény (velký bazén 50 x 25 m, malý bazén 10 x 15 m) udržovanou travnatou plochu k opalování, multifunkční tartanové hřiště se širokým využitím k aktivnímu odpočinku, tenisové kurty pro milovníky sportu a samozřejmě i stánek s bohatým občerstvením, nedílnou součástí areálu je i minigolf.

Fotogalerie

Areál koupaliště v Bolaticích

www.glory.cz/koupaliste  /  Ke koupališti 630, 747 23 Bolatice

Areál koupaliště v Bolaticích Vám nabízí nový rozměr turistiky. Příjemné prostředí areálu přímo vybízí k aktivnímu trávení Vašich volných chvil.

Koupaliště provozuje sezónní koupání červenec, srpen 9.30 - 19.00 hod, 2 bazény (bazén 50 x 25 m se 4m skokanskou věží, dětské brouzdaliště 15 x 10m ), plážový volejbal.

Fitcentrum JUMI které je součásti areálu, je připraveno pod vedením zkušených, kvalifikovaných trenérů nabídnout k využití návštěvníkům po celý rok saunu, posilovnu, solárium, bodyform, aerobic, jógu.

Fotogalerie


Tento projekt byl spolufinancován z rozpočtu Moravskoslezského kraje.