STUDÁNKA V PEKELNÉM DOLE - CYKLOPUTOVÁNÍ ZA DAREM PŘÍRODY

Virtuální mapa:  

Celková délka: 42 km

Trasa: převážně cyklostezky a klidné vedlejší silnice. Větší část cyklookruhu vede po asfaltovém povrchu, výjimky tvoří úseky zpevněných polních a lesních cest.

Náročnost: doporučujeme především pro rekreačně poznávací cykloturistiku, možno i pro rodiny s dětmi, sjízdné pro MTB a trekkingová kola.

Informace: Informační centrum, Náměstí 43, Kravaře | Tel.,Fax: 553 777 955 | www: infocentrum.kravare.cz | e-mail: infocentrum@kravare.cz.

Výchozí místo: doporučujeme využít zázemí Sportovně relaxačního komlexu Buly Aréna Kravaře www.bulyarena.cz (bezplatné parkoviště ošetřené kamerovým systémem, v případě nepříznivého počasí se nabízí možnost aktivního vyžití volného času).

Itinerář: Kravaře, Štítina, Nové Sedlice, Pustá Polom, Kyjovice, Čavisov, Dolní Lhota, Velká Polom, Háj ve Slezsku, Lhota, Mokré Lazce, Kravaře.

Upozornění: Každý účastník akce jede na vlastní zodpovědnost a riziko. Před jízdou si prosím zkontrolujte stav Vašeho jízdního kola. Jelikož jsou trasy vedeny nejen po cyklotrasách, ale i po silnicích, upozorňujeme na nutnost dodržovat dopravní předpisy. U dospělých osob doporučujeme použití přilby, u dětí je vybavení přilbou povinné.

Výškový profil:

Export dat: Export dat do zařízení (formát gpx).

STUDÁNKA V PEKELNÉM DOLE - CYKLOPUTOVÁNÍ ZA DAREM PŘÍRODY

Zveme Vás na cyklovýlet, aby jste se mohli potěšit darem přírody - voda je nejlepším nápojem pro moudrého člověka. Voda prodlužuje život, dává sílu, osvěžuje srdce, zlepšuje zrak……

Studánka vyvěrá v lese nedaleko Přírodního parku Oderské vrchy , poblíž obce Čavisov v lokalitě zvané Mezihoří, kousek nad turistickým rozcestníkem Vlčí kout v roklině zvané Pekelný důl.


Tento projekt byl spolufinancován z rozpočtu Moravskoslezského kraje.